Březen 2008Willabeth-I need you

29. března 2008 v 13:44 | Marťa


pirátská kytara

27. března 2008 v 19:09 | Marťa
http://www.dolphinmusic.co.uk/shop_image/uploads/Image/guitars/NEWS/body.jpg

dvě pirátské lampičky

27. března 2008 v 19:03 | Marťapřívěšek s Jackem

27. března 2008 v 19:02 | Marťa

pirátský notebook

27. března 2008 v 18:58 | Marťa

pirátský budík

27. března 2008 v 18:57 | Marťa

hrnek s Jackem

27. března 2008 v 18:54 | Marťa
Fluch der Karibik Jack Sparrow Keramiktasse

pirátské auto

27. března 2008 v 18:53 | Marťa

Ewa Farna- Jaký to je

27. března 2008 v 18:47 | Marťa |  Videjíčka

Stejné přívěsky-Tia a Davey-náhoda

24. března 2008 v 7:56 | Marťa Depp
Možná už jste si toho všimly buď ve filmu nebo v nějakém článku u mě na blogu-Tia Dalma a Davey Jones mají oba stejné přívěsky.Je to jenom náhoda?! To nikdo neví...Říká se,že Tia Dalma může být dívkou,kterou Davey tak miloval až si kůli trápení vyříznul srdce a nebo to může být jeho dcera...To se neví...Ale víme jistě,že oba mají stejné přívěsky=) Tady je video na důkaz:
Tak co si o tom myslíte vy? Je to jenom náhoda,nebo ti dva mají spolu něco společného?=)
Ať už je to tak nebo tak,myslím si,že pravdu se dozvíme ve 3 Pirátů.
//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-7766158119174271"; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = "300x250_as"; google_ad_type = "text"; google_ad_channel = "7097474071+7862089930"; google_color_border = "FFFFFF"; google_color_bg = "000000"; google_color_link = "ffffff"; google_color_text = "cc0000"; google_color_url = "ffffff"; //--&gt; //]]>

Tia Dalma

24. března 2008 v 7:52 | Marťa Depp
TIA DALMA
Tam,Kde řeka Pantano ústí do moře,se vysoko v koruně stromu nachází chatrč kněžky voodoo Tiy Dalmy.Je to podivný,tajemný svět plný kouzel a čar,kde nic není takové,jak se na první pohled zdá.Ovšem soudit umění Tiy Dalmy podle její chatrné chýše by bylo chybou.Má zvláštní schopnost předpovídat budoucnost či vyvolat démony a dokáže pohlédnout až na dno lidské duše.A právě na tuto tajemnou a krásnou kněžku se obrací Jack o pomoc,když se snaží najít Daveyho Jonese.
Čtení z klepet
Tia Dalma má užasné schopnosti a ochotně je využívá,kdykoli někdo z jejích starých přátel potřebuje pomoc.Nyní přišel požádat o radu Jack.Z krabích klepet rozhozených na dřevěné desce stolu vyčte Tia Dalma to,co by normální smrtelník normálně nespatřil.Poloha klepet jí prozradí místo,kde se nachází kapitán lodě duchů Davy Jones se svou posádkou.
Kouzelný náhrdelník
Na stříbrném řetězu zavěšeném kolem krku kněžky Tiy Dalmy visí podivný přívesek.Ačkoli léty ztratil na lesku a jeho barva poněkud vybledla,tajemná tvář,jež je na něm zobrazena je stále viditelná.
Kousek země i na širém moři
Tia Dalma prozradí Jackovi,oč ji žádal:kde by našel kapitána lodě duchů Davyho Jonese a jeho loď zvanou Bludný Holanďan.Aby uchránila Jacka před magickou mocí Davyho Jonese,daruje mu skleněnou nádobu naplněnou hlínou,díky níž bude stále poblíž země - a tedy bezpečí.
Zvláštní přitažlivost
Willův chlapecký vzhled okouzlí kněžku Tiu Dalmu.Jakmile Will překročí práh její chatrče,přivítá ho oslnivým úsměvem.Jack se nejprve domnívá,že úsměv patří jemu,jaké je však jeho překvapení,když zjistí,že dávná láska si ho vůbec nevšímá.Místo toho Tia pohladí Willa zlehka po tváři. ,,Máte osudové oči,Williame Turnere..." oznámí mu.Přestože se vidí poprvé,zná jeho jméno.
Zrak pro nemocné oči
V chatrči Tiy Dalmy je mnoho podivných předmětů a v jednom z nich se skrývá i nová naděje pro Ragettiho.Ve skleněné nádobě zavěšené v železné kleci plave spousta očí.Pohled na obnažené bulvy vyvolává u většiny smrtelníků hrůzu a děs,pro Ragettiho má však zvláštní půvab.Od nepaměti toužil mít místo dřevěného oka pravé.Nyní se možná jeho přání vyplní.

Kostým Tii

24. března 2008 v 7:49 | Marťa Depp
Kostým Tia DalmyVýchodoindická společnost a Beckett

24. března 2008 v 7:45 | Marťa Depp
Lord Beckett a Východoindická společnost
Coby představitel Východoindické společnosti má lord Beckett velký úkol:snaží se potírat pirátství,a to kdykoli a kdekoli.Přichází do Port Royalu zatknout a popravit ničemy,jako jsou Jack Sparrow a posádka Černé perly.Udělá cokoliv,jen aby dosáhl svého cíle.
Beckettova vábnička
I když Beckett předstírá,že mu jde pouze o potírání pirátství,ale má ještě jeden důvod,proč chce získat Jacka Sparrowa:pirát ví vše o Truhle mrtvého muže a srdci Davyho Jonese,které v ní bije.Beckett věří,že ho jack Sparrow k truhle dovede.Pak bude moct ovládnout Davyho Jonese a zbavit se pirátů Sedmi moří.
Mercer
Beckett přijíždí do Port Royalu v doprovodu svého pomocníka Mercera.Na první pohled je Mercer úředník jako každý jiný - výkonný,poslušný a věrný,ale jeho povaha má i své stinné stránky.Když dělá pro svého pána špinavou práci,chová se krutě a násilnicky a používá nečestné metody.Nezastaví se před ničím,jen aby pomohl Beckettovi v jeho honbě za mocí.
Pompézní příjezd
Beckett využije svého příjezdu do Port Royalu k ukázce,jak velkou mocí vládne.Lodě královského námořnictva neprodyšně uzavřou přístav.Námořníci napochodují na nábřeží a seřadí se.Beckett sám vsedne do sedla bělouše a nechá se přivést na břeh ve člunu.Načasuje si svůj příjezd tak,aby stačil přerušit svatbu Willa a Elizabeth.Ví,že je může využít jako návnadu,aby vlákal Jacka do pasti.
Swannova porážka
Guvernér Swann je zadržen,když se pokusí napomáhat své dceři k útěku z ostrova,a putuje do vězení.Swann se domnívá,že Beckett chce vládnout v Rort Royalu sám,ale ten je daleko mazanější.Beckett chce,aby Swann zůstal guvernérem,a výměnou za Elizabethino bezpečí o něm podával příznivá hlášení svým nadřízeným v Londýně.
Jímací právo
Beckett ví,že Jack Sparrow mu nebude chtít vydat svůj kompas a proto mu výměnou nabídne jímací právo.Tento dokument,podepsaný anglickým králem,dává Jackovi coby soukromníkovy právo zajímat na moři lodě.Jeho dřívější zločiny mu jsou odpuštěny a on může svobodně napadnout jakoukoli loď,která patří národu válčícímu s Británií.
Kapesní pistole
Beckett si na své cestě k moci nadělal spoustu nepřátel,z nichž mnozí by se ho s radostí zbavili.Na svou ochranu nosí pistoli.Díky krátké hlavni ji může snadno ukrýt ve speciální kapse v podšívce svého kabátce.
Potupná značka
Zvláštní součástí Beckettova trestu je značka ve tvaru písmene "P" ,která je vypálena rozžhaveným železem na předloktí všem zajatým pirátům.Tato značka jim zůstane až do smrti.
Beckettův plán
Lord Cutler Beckett je oddaným členem Východoindické společnosti.Má velké ambice.Na stěně jeho kanceláře visí mapa,která je dokumentuje.Pro další rozvoj společnosti chce zbavit moře pirátů - tak,že nalezne Truhlu mrtvého muže.Poté bude moct ovládnout samotného Davyho Jonese a rozkazovat každé lodi,námořníku a stvoření v Sedmi mořích.
Doplňování bílých míst
Beckettův plán se musí pravidelně doplňovat.Zaměstnává proto malíře,který provádí v mapě pravidelné úpravy.Když lodě přivážejí zprávy o rozšiřující se moci společnosti a nových objevech,malíř dokresluje bílá místa a dopisuje názvy přístavů,zemí a měst.
---------------------------------------------------------------------------------------------
VÝCHODOINDICKÁ SPOLEČNOST
Když evropští objevitelé poprvé připluli do Východní Indie,ohromilo je pohádkové bohatství,jež se jim tam nabízelo.Zlato,stříbro,slonovina,hedvábí a exotická koření vzbuzovaly v obchodnících hlad po zisku.Zvláště Angličané byli velmi úspěšní v podpoře těchto obchodních cest.Východoindická společnost,kterou založili,se postupně rozrůstala a získávala moc a vliv.Muži v čele Východoindické společnosti toužili i nadále navyšovat její jmění a začali hledat nové zdroje zboží na bohatých plantáží Karibiku.
Lord Cutler Beckett
Ctižádostivý a nelístotný Beckett má v Karibiku dohlížet na rozšíření společnosti.Rád by změnil název na Východoindická a Západoindická (Západní Indií se rozumněly právě karibské ostrovy).Chápe ale,že ze všeho nejdřív se musí vypořádat s piráty.
Zdroj: eviiika.blog.cz

Kresby Jacka Sparrowa

24. března 2008 v 7:31 | Marťa
http://home.hetnet.nl/~shirley_marco/JackSparrow.jpghttp://tn3-2.deviantart.com/300W/images3.deviantart.com/i/2004/086/2/f/Captain_Jack_Sparrow.jpghttp://tn3-1.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/207/a/e/_Captain_Jack_Sparrow__by_MadziaVelMadzik.jpghttp://www.runtotheocean.net/portfolio/2006/jck.jpghttp://digitalart.org/images/artwork/0053500-53968/fan-art/captain-jack-sparrow.jpg

Jack , jako král!!

24. března 2008 v 7:20 | Marťa
http://graphics8.nytimes.com/images/2006/07/07/arts/07pira.1.650.jpg

Diplomy za 2.bleskovku!!!

23. března 2008 v 16:43 | Marťa

Diplom za 1. bleskovku!!!

23. března 2008 v 16:33 | Marťa